8/12 jezgro MPO-MPO 3M Многомодовая fiber-optički pletenica 40GB fiber-optički skakač
Newbie - 0 %

8/12 jezgro MPO-MPO 3M Многомодовая fiber-optički pletenica 40GB fiber-optički skakač

Na skladištu
HRK 281.40
HRK 281.00
Dostupnost:


Dostava I Plaćanje :
1.Šaljemo vam paket u roku od 1-3 dana nakon što ste napravili uplatu.
I sljedeće oblike plaćanja prihvaćen Aliexpress : kreditna kartica, TT, Western Union i QIWI novčanik.
2. prosljeđivanje besplatna dostava putem antene mail stup kita, ako je težina paketa veća od 2kg ili veličina paketa više od 90 CM, onda ćemo koristiti EMS etc ili brod s 2 paket ili više paketa zračnom poštom.
3. Upute : težina i veličina, koje smo naveli u detalje pakiranje, nisu stvarne težine i veličine proizvoda, ako je potrebno znati stvarna veličina i težina, vi samo trebate nas kontaktirati.
4. rok isporuke :
1) transport razvijenih zemalja traje oko 7-45 dana.
2) daleke zemlje-to je oko 2-8 tjedana.
5. Ako kupac želi koristiti brži način dostave, na primjer EMS, DHL i sl., molimo vas, kontaktirajte nas o isporuci povećanje.
6. upute : vrijeme isporuke ovisi o vremenu carinjenja kupca ili više sile. Ako kupac ne primi robu za dugo vremena, nadamo se da kupac može kontaktirati vašeg carine ili lokalnog poštanskog ureda, da se roba u skorije vrijeme.
O Carini :
1.kako bi se osiguralo da ste dobili narudžbu bez ili niže uvozne carine, mi ćemo objaviti njegov "dar" s nižu cijenu, koja odražava ukupnu cijenu koju ste platili ili tržišnu vrijednost proizvoda i ne može se primjenjivati na države s različitim tarifnim pravilima.
2.ili možete ostaviti poruku, javite nam koliko smo trebali učiniti carinsku deklaraciju. Rado ćemo slijediti vaše upute.
3.sve uvozne pristojbe ili naknade su odgovornost kupca.
4. dobavljači ne preuzimaju odgovornost za kašnjenja uzrokovana carinskog odjela u vašoj zemlji.
5.tijekom međunarodne trgovine mogu nastati dodatni troškovi ili kašnjenja. Iskreno se nadamo da vi ne koristite dodatne uvozne troškove kašnjenja ili carinjenje, kao razlog za zahtjev za povrat ili ostavljanja negativnog mišljenja.
Aftermarket :
Mi ćemo provjeriti kvalitetu proizvoda prije slanja. Ako naiđete na neki neočekivani problem, nadamo se da ćemo riješiti problem s kupcem kroz prijateljske sljedeće načine :
1. Ako je problem kvalitete, kupac može podnijeti spor u roku od 15 dana nakon prijema robe, kupac mora osigurati fotografije ili video zapise i druge dokaze prodavatelj za identifikaciju.

Parametri robe

Dužina kabela:
3M
Boja:
8 Jezgri, 12 Jezgri
Paket:
DA
Status Proizvoda:
Skladište
brend:
miraz mi
Broj Modela:
Dužina žice vlakana MPO jezgre 8/12
Vrsta:
Prijenosnika Kabel Dada
Vrsta Vlakana:
Multi-mode
Dužina kabela:
3M
SKU:
Good0413

Bolje ti se sviđa